Žabičky v měsíci říjnu

I v tomto měsíci jsme se věnovali péči o naše zdraví, nejprve o zoubky. Každý týden se účastníme preventivního programu s názvem „Čistíme si zoubky“. Společně s paní lektorkou za námi docházejí myšák Maxík i dráček Oskárek a připomínají nám, jak se správně starat o naše zoubky.

Další z řady zdravotních programů měl název „Kurz první pomoci“. Pod vedením profesionálních záchranářů jsme ošetřovali rány, zlomeniny nebo krvácení. Také jsme si prohlédli plně vybavený sanitní vůz.

Pěkného podzimního počasí jsme chtěli využít k návštěvě ZOO. I když v tento den nám počasí moc nepřálo a od rána pršelo. Tentokrát jsme zvolili pro cestu tam i zpět autobus č. 236 od Krakova. I přes sychravé počasí jsme viděli spoustu zvířátek (např. tapíra, varana, různé druhy opic, dikobrazy). Poznali jsme netopýry i želvy a při průchodu jejich pavilonem nám rychle vyhládlo. Po krátké svačince nás ještě čekal pavilon šelem. Štěstí jsme tentokrát měli na lva i tygra a další kočkovité šelmy.

Na konci měsíce jsme se svezli vyhlídkovou tramvají ze stanice Kobylisy a navštívili Národní zemědělské muzeum.

 

A brzy už tu bude měsíc listopad.

Paní učitelky a děti

Napsat komentář

Kontakty

MATEŘSKÁ ŠKOLA KRYNICKÁ
Telefon: +420 233 556 692
Email: info@mskrynicka.cz
ŠKOLNÍ JÍDELNA
Telefon: +420 233 552 652
Email: hola@mskrynicka.cz

Administrace

Aktuality