Žabičky – Sněhuláci na Krakově

Milí rodičové,

zapojili jsme se do výtvarné soutěže s názvem Sněhuláci na Krakově.

Na začátku všeho byla jedna prázdná bílá kostra sněhuláka. Naším úkolem bylo nazdobit co nejvtipnějšího a nejoriginálnějšího sněhuláka v životní velikosti.

S dětmi jsme nejprve skládali papír a tvořili sněhové vločky, které jsme ponechali jako základ. Vločky jsme pak postupně nalepili na kostru sněhuláka. Přidali jsme šálu, rukavice a hrnec ve stejném dekoru. Nakonec ještě knoflíky, oči, pusu a nos a náš sněhulák stojí bos … a dokonce mu na nose přistál i malý ptáček.

Do práce se postupně zapojovaly všechny děti, které za poslední dva týdny do MŠ docházely. Cílem totiž mimo jiné bylo podporovat u dětí týmovou spolupráci.

V obchodním centru Krakov můžete nyní až do 7. března obdivovat snažení dětí, které se na projektu podílely. Naši třídu podpoříte vyplněním hlasovacího lístku.

Žabičky a paní učitelky Míla a Magda