Žabičky – Dýňobraní

Předposlední středu v měsíci říjnu jsme v odpoledních hodinách přivítaly příznivce dýní z řad našich Žabiček se svými rodiči a sourozenci.

Ti všichni se velmi aktivně pustili do příprav této krásné halloweenské dekorace, která pak zdobila prostranství u vchodových dveří.

Bylo úžasné sledovat, jak se po rukama malých i velkých mění „obyčejná“ dýně v nádherná stvořeníčka – Ducháčka, Tykvíska, Fredyho, Kočičku nebo Dýnu.

Škoda jen, že nám počasí moc nepřálo a díky poměrně vysokým teplotám dýňoví panáčci příliš dlouho nevydrželi.

Celé odpoledne jsme strávili příjemné chvíle zábavy a věříme, že se z tohoto zájmu stane do příštích let tradiční záležitost.

Všem také děkujeme za přinesené pochoutky, bylo opravdu z čeho vybírat a moc jsme si pochutnali.

Těšíme se na další setkání

Paní učitelky Míla a Magda