Školka v přírodě – den devátý

Milí rodičové,

tak vám píšeme podeváté.

Celý dnešní den se nesl v duchu hledání pokladu, kterého jsme se od rána nemohli dočkat.

Dobře jsme se před cestou naobědvali – pečené kuře a brambory.  Po dobrém jídle následoval polední odpočinek v postýlkách.

A potom už nastal čas jít za pokladem.

Cestu od školy nám skřítci označili barevnými stuhami, které jsme pozorně sledovali a postupně nacházeli jednotlivé úkoly.

A copak si to na nás skřítci vymysleli? Zpívali jsme písničku, poznávali stromy, vzpomínali na lesní zvířátka či mláďátka.

A podívejte, jaké poklady jsme cestou nacházeli – muchomůrky přímo pohádkové.

Všechny úkoly jsme zvládli a byl před námi ten nejtěžší – dojít zpátky do školy a najít na zahradě očekávaný poklad.

A jak vše dopadlo???

Tak to si pro vás necháme zítra u autobusu… ať máme co vyprávět.

Dobrou noc a těšíme se na zítřek.

A perlička dnešního dne: Jak se jmenuje mládě od prasete? Vepřové.

PS: A ještě prosbička na závěr. Pokud najdete v našich kufrech nějaké neznáme oblečení, vezměte je prosím v pondělí s sebou do Tygříků. Děkujeme

Vaši miláčci a paní učitelky

1 komentář u Školka v přírodě – den devátý